قوانین و مقررات (توافق نامه و شرایط استفاده)

 

اپلیکیشن ogref  طیف گسترده ای از خدمات را برای کاربران عزیز فراهم نموده است که استفاده از آن ها ملزم به پذیرش شرایط  زیر می باشد( شما می توانید همیشه با مراجعه به سایت www.ogref.ir آخرین نسخه این شرایط را مطالعه نمایید) :

*برای دسترسی کامل  به تمامی بخش های اپلیکیشن باید فرم ثبت نام را تکمیل نموده و یک حساب کاربری ایجاد کنید (نام کاربری، رمز عبور).این ثبت نام نیازمند ارائه شماره تلفن، شماره نظام یا دانشجویی ، حرفه و تخصص و سایر اطلاعات مشخص شده در فرم ثبت نام است.(ثبت نام مانع از ورود افرادی که ارائه دهنده خدمات بهداشتی نیستند، می شود)

*شما شخصا مسئول حفظ امنیت نام کاربری و رمز عبور خود هستید تا به شخص دیگری اجازه استفاده از حساب کاربری خود را ندهید.

 *شما مسئول تمام فعالیت هایی هستید که در حسابتان رخ می دهد، بنابراین مجددا تاکید میکنیم که نام کاربری و رمز عبور خود را در اختیار شخص دیگری قرار ندهید.

*اگر قصد دارید دستگاه اندرویدی خود را عوض کنید، حتما وارد اپلیکیشن شده و در بخش پروفایل، از حساب کاربری خود خارج شوید.

*خدمات این اپلیکیشن برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی ( به ویژه  حوزه زنان و مامایی)  در نظر گرفته شده است. اطلاعات و ابزارهایی که ما در دسترس شما قرار داده ایم صرفا برای اهداف کمک آموزشی ، اطلاع رسانی و  کمک به تصمیم گیری های بالینی هوشمندانه تر، ارائه می شود و امیدواریم که بتواند اطلاعاتی که بیش تر به آن ها نیازمندید را در اختیارتان قرار دهد.

*این خدمات به هیچ وجه به عنوان ابزار تشخیصی نمی باشند و تشخیص صحیح همواره نیازمند قضاوت بالینی خود متخصص بهداشتی و ارائه دهنده مراقبت است.

*ما مسئول صحت محتوا و اطلاعاتی که کاربران در نرم افزار ارائه می دهند، نیستیم.

*لازم است کاربران عزیز در محتوایی که انتشار می دهند حقوق سایر کاربران و مالکیت مادی و معنوی محتوای انتشار داده را در نظر گرفته و مسائل قانونی را رعایت نمایند. در غیر این صورت ممکن است ما مجبور شویم درموارد خاص ، حساب کاربری فرد خاطی را متوقف یا حذف نماییم.

 و در نهایت

*تمامی اطلاعات و تراکنش های شما در سایت و اپلیکیشن ، نزد ما خصوصی و محفوظ است

*اطلاعات تراکنش های مالی و سایر فعالیت های شما ، براساس حساب کاربری شما برای ما قابل پیگیری و تعیین هویت است بنابراین اگر در پرداخت و یا سایر فعالیت های عمومی اپلیکیشن با مشکلی مواجه شدید ، می توانید آن را از طریق ایمیل و یا تلگرام پشتیبانی که در پایین آمده است ، با ما در میان بگذارید

ما تمامی موارد را مطالعه کرده و در سریع ترین زمان ممکن به آن رسیدگی می کنیم.

ایمیل : ogref.suport@gmail.com

اینستاگرام:   ogref.ob.gyn  

تلگرام پشتیبانی: @ogref-suport