اپلیکیشن تخصصی زنان و مامایی OGRef (OB&GYN)  

 

معرفی:

*اپلیکیشن تخصصی OGRef  ، محصول دانش بنیان شرکت هویارطب است. شرکت هویارطب ( هویار : همراه نیک) یکی از شرکت های فناور مستقر در مراکز رشد شهرک علمی و تحقیقاتی  است و موسسین آن تیمی از اساتید و فارغ التحصیلان زنان و مامایی و مهندسین انفورماتیک پزشکی میباشند.

*تخصص اصلی ما  ، طراحی و تولید نرم افزارهای کمک تشخیصی و کمک آموزشی و ارائه خدمات الکترونیک و تولید محتوا درحوزه  علوم پزشکی است.

کپی رایت:

*  OGRef  دارای شناسنامه الکترونیکی محتوای دیجیتال از سازمان فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال به شماره ۱۱۷۴۲۷۱۷۶۳۰۱  است.  OGRef همچنین طرح نوآور مصوب دانشگاه علوم پزشکی و شهرک علمی و تحقیقاتی به شماره    ۹۶۱۰۶۳  است. تمامی طرح ها ، آیکون ها و لوگو به ثبت رسیده اند و هرگونه کپی برداری از آن ها پیگرد قانونی دارد.

*محتوای OGRef با همکاری ناشرین و مولفین علوم پزشکی تهیه شده است؛ لذا تمامی محتوا مشمول قانون حمایت از مولفان و مصنفان و قانون ترجمه و تکثیر کتب ، نشریات  و آثار صوتی است و هر گونه کپی برداری از آن ها پیگرد قانونی دارد.

همکاری :

*  OGRef آماده همکاری با سایر مولفان و ناشران حوزه علوم پزشکی، جهت طراحی و تولید دیگر محتواهای الکترونیک متناسب با فرمت اپلیکیشن OGRef و ارائه آنها بر این بستر است .

*جهت کسب اطلاعات بیش تر، می توانید از طریق بخش پشتیبانی (در اپلیکیشن یا سایت)  با ما در ارتباط باشید.