پرسش و پاسخ های متداول

شما می توانید از راه های زیر لینک دانلود اپلیکیشن را دریافت نموده و با کلیک بر روی آن اپلیکیشن را به آسانی نصب کنید:

*از طریق سایت –بخش دانلود اپلیکیشن: www.ogref.ir

* کانال تلگرام ما :  https://t.me/ogref_ob_gyn
حجم اپلیکیشن تنها مقدار۳ مگابایت می باشد.


به دلیل همکاری با ناشرین و مولفین این حوزه و رعایت حقوق کپی رایت ، تمامی محتوای اصیل آخرین ویرایش رفرنس ها به صورت ترجمه شده و همراه با تصاویر و جداول و ... در اپلیکیشن به صورت کاربردی و بالینی و طبقه بندی شده قرار گرفته است و همزمان با ویرایش جدید رفرنس ها به روزآوری می شود.


*شما با نصب اپلیکشن می توانید به خدمات پایه ی اپلیکیشن به صورت رایگان دسترسی داشته باشید.این خدمات شامل موارد زیر می باشد:

دسترسی به بخش  پروتکل های کشوری ، مقالات ، دانشنامه اصطلاحات تخصصی ،  جعبه لایتنر و فلش کارت های آماده.برای دسترسی به محتوای طبقه بندی شده ی رفرنس ها و آزمون ها ،بسته به نیاز خود می توانید اقدام به خرید پکیج ها نمایید. با کمتر از 20 هزار تومان  ، شما می توانید به محتوای طبقه بندی شده کاربردی و بالینی رفرنس ها همراه با امکانات متنوع  به مدت سه ماه دسترسی داشته باشید.


ابتدا اپلیکیشن را دانلود و نصب نمایید و سپس در اپلیکیشن روی یکی از پکیج ها کلیک نمایید آنگاه می توانید  از طریق یکی از راه های زیر پکیج مورد نظر خود را انتخاب و فعال نمایید:


*انتخاب گزینه مشاهده محصول وخرید از طریق درگاه الکترونیکی

*انتخاب گزینه  کارت محصول و وارد کردن کد فعال سازی(توجه: تنها زمانی که از ما کد فعالسازی دریافت کرده باشید این گزینه را انتخاب نمایید)اگر شما اپلیکیشن را از طریق کارت محصول خریداری کرده یا کارت هدیه ما را دریافت کرده باشید ، کدی بر روی آن ها با عنوان کد فعال سازی درج شده است. شما پس از دانلود و نصب اپلیکیشن در قسمت خرید از طریق کارت محصول ، می توانید این کد را وارد نموده و پکیج خود را فعال نمایید.


از آنجا که محتوای اپلیکیشن تخصصی هستند و باید همواره به روز رسانی شوند وهم چنین مرتبا محتوا و خدمات جدید افزوده می شوند، هنگام ورود به اپلیکیشن  باید آنلاین باشید تا  جدیدترین محتوا را دریافت کنید. سپس می توانید بصورت آفلاین مطالعه خود را ادامه دهید. 


تمامی محتوا،  بر اساس آخرین ویرایش موجود رفرنس ها می باشند و همزمان با ویرایش جدید رفرنس ها و منابع ، محتوای شما نیز به صورت خودکار به روزرسانی خواهد شد.